4 Mayıs 2015 Pazartesi

ZERVA COSMETICS

Selamlar,

Bugün size katıldığım bir lansmanda bize tanıtılan yeni bir renkli kozmetik markasından bahsetmek istiyorum. Öncelikle bu lansmana beni davet ettiği için blogger arkadaşım Hümeyra'ya çok teşekkür ediyorum. Eğer takip etmiyorsanız blogunu ve özellikle instagram hesabını takip etmenizi tavsiye ederim.

Today's blogpost will be about Zerva Cosmetics which is a new makeup line that I had the chance to get to know.
Zerva Nana


Öncelikle lansmandan önce marka hakkında pek fikrim olmadığını itiraf etmem lazım. Lansmanda bu markanın yaratıcısı Zerva Nana Hanım bize kendisinin yaklaşık 40 yıldır makyöz olduğunu ve markanın bir aile şirketi olduğunu açıkladı. Yunan menşeli bu markanın ürünleri Avrupa Birliği kural ve standartlarında Italya'da üretiliyor. Hayvan deneyleri yapmıyorlar.

First of all I have to admit I had no idea of this brand before the meeting. Creator of this makeup line Mrs. Zerva Nana explained that Zerva Cosmetics are produced in Italy in accordance with the rules and standarts of the European Union. Hence products do not include derivatives and animal fats and not tested on animals.

Marka tıpkı Mac ya da Inglot gibi Profesyonel Makyaj malzemeleri üretmeye yönelmiş.
Gözlemlediğim kadarıyla Zerva Hanım ürünlerin satışından çok profesyonel makyaj eğitimi üzerinde duruyor zira lansmanda her ne kadar markanın ürünlerini tanıtıyor olsa da bize çoğunlukla neyi nasıl kullanmamız gerektiği üzerinde daha çok durdu. 

According to my observation, Mrs Zerva Nana is really committed to provide  education in professional make up rather than selling in large scales which gave me a positive look of the brand. 


Uzun zamandır aradığım göz fırçasını buldum.
Finally found the brush I needed for ages

Markanın en çok fırçalarına bayıldım. Yumuşacık ve gerçekten ihtiyaca yönelik. Zerva Hanım'ın kullandığı bu fırçalar 7 yaşında ve çok sık kullanmış olmasına rağmen fırçaların yapısında hiç bir bozulma gözlemlemedim. Uzun zamandır aradığım göz fırçası da bu markada ama henüz satış listesinde fırçaları göremedim.

I especially loved the brush-line. They are soft and on spot. I was informed Mrs. Zerva's brushes are being used for 7 years and I observed no damage. I also found the brush that I needed for ages but didn't see it on the list.

Rujları ama özellikle dudak kalemleri oldukça başarılı. Dudak kalemlerinde Camelia rengi gruptan büyük beğeni aldı. 

Attendants felt in love with the lippencil in color ''Camelia'' 

Products presented to us to be reviewed

Markayı tanımamız için bize verilen ürünler:

1. Dudak kalemi Passion rengi
2. Ruj no: 56
3. Allık No: 26

Deneyip iyice fikir sahibi olduktan sonra blog da yazısını yazacağım.

Keyifli günler,

Seda2 yorum:

  1. O dudak kalemi mi idi. Tükenmez kalem sanıp bi köşeye attım ya

    YanıtlayınSil
  2. Ciddi misin Rabia :)) Biraz sert gerçekten :)

    YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blogger tarafından desteklenmektedir.

© 2011 The Cup of Beauty, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena