14 Mayıs 2015 Perşembe

SHANGRİ-LA BOSPHORUS ISTANBUL #guzelligimizannemizden ETKİNLİĞİ

Merhaba,

Geçtiğimiz günlerde sevgili blogger arkadaşım Ümmühan Çelikel'in düzenlediği anneler günü blogger etkinliğine katıldım. Öncelikle kendisine beni davet ettiği ve en ince ayrıntısına kadar düşünüp harika bir etkinlik hazırladığı için çok teşekkür ederim. 


2 ay boyunca o kadar çok emek verip o kadar çok uğraştı ki bizim için. Sonuçta anılarda harika bir yer bırakan, diğer blog yazarları ile tanışıp muhabbet ettiğimiz, firma yetkililerinin gelip bizi bizzat bilgilendirdiği muhteşem bir etkinliğe imzasını attı.


Beşiktaş sahilde enfes manzarası ile Shangri-la Bosphorus Otel'de lezzetli kahvaltısı ile etkinliğimize başladık. Otelin girişte lobisinden, çıkışta otopark görevlisine kadar harika ağırlandık. Bizimle her an irtibat halinde olan, profesyonel yaklaşımıyla bu etkinliğimizin harika geçmesinde emeği olan Dijital Pazarlama Müdürü Anıl Bey'e çok teşekkürler. 
Araştırmacı kimliğimi kullanıp Shangri-la nın anlamını araştırdım. Meğer bir romanda geçen ve orada yaşayanların ölümsüz olduğu ve yaşlanmadıkları Himalaya'larda bir  yer imiş. Bir otele bundan güzel isim bulunamazdı sanırım. Manzarası zaten insanın ömrünü uzatır.Katılan Blogger/Vlogger arkadaşlarım:


                                      Ümmühan Çelikel: http://www.ummuhancelikel.com
Rabia Tornacı:  http://www.tavsiyesever.com
Seda Yıldırım:  http://www.thecupofbeauty.net
Ayşe Büşra Şahin : http://morrmenekse.blogspot.com.tr

Kahvaltımızın ardından gelen firma yetkililerini dinledik.


Öncelikle sayın Rafet Doğanay'a yer vermek istedim. Kendisini dinlerken keyif aldım. Samimi anlatımı ile bize Doğanay şalgam suyundan ve kullandıkların yeni teknoloji olan Campet'ten bahsetti. Kullandıkları bu teknoloji ile içi cam dışı pet olan ve böylelikle sağlıklı koşullarda saklanan meyve suları hakkında bizi bilgilendirdi. Özellikle pet şişenin ve içerisinde uzun süre kalmış suların sağlığa zararlı olduğu tartışılırken, bu yeni teknolojinin ülkemiz mühendisleri tarafından bulunmuş olmasından gurur duydum.


Rossmann yetkilisi bizi yalnız bırakmadı. Bizim için harika bir paket hazırlamışlar. Yeni mağazalarının Tuzla'da açılacağını ve yakında Catrice markasının Rossmann larda satılacağını müjdeledi bize.


Bir başka firma ise at kuyruğu şampuanlarıyla ünlü Revox. Saç dökülmesini durduran ve saç uzaması hızlandıran bu şampuanlarından bize hediye etmelerinin yanı sıra yeni çıkan saç maskesi ve serumundan da bahsettiler.


Instagram'da son zamanlarda adından sıkça söz edilen Coeleurs markasını bize tanıtan Qnet yetkilileri de markayı tanımamız için küçük bir paket hazırlamışlar bizlere..


Medikal ürünlerini bildiğim Şanlı İlaç Firması'ndan ise Aybike Hanım bizimleydi. Ateş düşürücü, migren bandı gibi ürünlerini bize tanıtıp harika kokan lipbalmlarından hediye ettiler.

Daha birçok marka bu etkinlikte bizi yalnız bırakmayarak sponsor oldular. Deneyimlerimi ve objektif yorumlarımı blogumda okuyabilirsiniz.

Son olarak bu etkinlik için çok yorulan, her şeyin mükemmel olması için uğraşan ve başaran sevgili Ümmühan'a tekrar teşekkür ediyorum.
Etkinlikten son bir kare ile yazıma son vermek istiyorum. Sıcak etkinlik ortamında kaynaştığımız yeni blogger arkadaşlarımla eminim ki gelecekte de sıkça bir araya geleceğiz.


Sevgilerimle,
Seda


5 yorum:

  1. Bende tanıştığıma çok memnun oldum canım... İnşallah en kısa sürede yeniden bir araya geliriz.))

    YanıtlayınSil
  2. İnşallah Nurdancım :) Çok öpüyorum ben de ;)

    YanıtlayınSil
  3. Merhaba blogunuzu instagram vasıtasıyla keşfettim bende beklerim http://kozmetikpsikolojisi.blogspot.com.tr/ :)

    YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blogger tarafından desteklenmektedir.

© 2011 The Cup of Beauty, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena