5 Mayıs 2015 Salı

BRAUN YENİ SILK EPIL 9

Braun’un en yeni güzellik ve bakım ürünleri ile annenize özel bir hediye verin


Yılın en özel günlerinden olan Anneler Günü adım adım yaklaşırken, her şeyin en güzelini hak eden anneler için hediye arayışları da başladı.Özel günlerde sevdiğiniz kişiler için en özel ve anlamlı hediye arayışına zengin ürün seçenekleri ile son veren Braun, Anneler Günü’nde de sizi yalnız bırakmıyor. Braun Güzellik Elçisi Jessica Alba; “Annem her fırsatta benimle gurur duyduğunu söylüyor. Beni ansızın arar ve bunu söyler. Bunu duymak çok güzel bir duygu. Kızlarım da beni sevdiklerini sık sık söylüyorlar, bunun bir iltifat olup olmadığını bilmiyorum. Onlara akşam yemeği hazırladığımda yemeğimi övmeleri ve akşam yemeklerini sevmeleri hoşuma gidiyor. Siz de bu Anneler Günü’nde annenize iltifat edin ya da onu harika bir Braun hediyesiyle şaşırtın” diyor.

Braun Güzellik Elçisi Jessica Alba’nın Anneler Günü videosunu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:


Annenizi Braun ile mutlu edin

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Braun’un YENİ Silk-épil 9 ürünüyle annenizi pürüzsüz bacaklarla buluşturabilirsiniz. Braun Silk-épil 9’un %40 daha geniş başlığı tek bir harekette daha fazla tüyün yakalanmasını ve alınmasını sağlarken; daha geniş, daha uzun ve daha derin cımbızlara sahip Micro Grip Cımbız Teknolojisi epilasyon performansını artırarak Silk-épil 9’u Braun’un en etkili ıslak ve kuru epilatörü yapıyor.  Silk-épil 9 cilt ile daha yakın temas sağlayarak ağdaya göre 4 kat daha kısa tüyleri alıyor. Kadınlar böylece 4 haftaya kadar kalıcı, pürüzsüz ciltlerinin tadını çıkarıyor.Yüz epilasyonu ve temizliği her kadının vazgeçilmezleri arasında… Dünyanın ilk 2’si 1 arada yüz epilatörü ve temizleme cihazı olan Braun Face, yepyeni güzellik fırçalarıyla tüm annelere hem doğal hem de kusursuz bir görünüm sunuyor. Devrim yaratan yüz epilatörünün yanında Ekstra Hassas Fırça, Peeling Fırçası ve Makyaj Süngeri seçenekleriyle anneniz kişisel cilt bakımının keyfini çıkarabilir.

Saçlarını kolaylıkla kurutup şekillendirmek isteyen anneler YENİ Braun PowerPerfection’a bayılacak. Braun saç ürünleri kategorisinin beyaz renkli ilk serisi olan YENİ Braun PowerPerfection serisi; ultra güçlü, kompakt ve ultra hafif saç kurucu çeşitleriyle hızlı ve zahmetsiz sonuçlar sunuyor.


YENİ Braun Silk-épil 9+vücut peeling fırçası (Skin SPA)’nın tavsiye edilen satış fiyatı:519 TL
YENİ Braun Face Güzellik Fırçaları’nın (4’lü paket) tavsiye edilen satış fiyatı 89 TL
YENİ Braun Face Güzellik Fırçaları’nın (2’li paket) tavsiye edilen satış fiyatı 59 TL
Braun Face’in tavsiye edilen satış fiyatı 204 TL
YENİ Braun PowerPerfection Satin Hair 1’in tavsiye edilen satış fiyatı (HD180): 99 TL
 YENİ Braun PowerPerfection Satin Hair 3’ün tavsiye edilen satış fiyatı (HD380): 129 TL
YENİ Braun PowerPerfection Satin Hair 5’in tavsiye edilen satış fiyatı (HD585): 169 TL

*Basın Bültenidir.
1 yorum:

  1. Merhaba takibinizdeyim bana da beklerim
    http://meleginhediyeleri.blogspot.com.tr/

    YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blogger tarafından desteklenmektedir.

© 2011 The Cup of Beauty, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena