1 Mayıs 2015 Cuma

ALIŞVERİŞ-1 // HAUL

Merhaba,

Bloguma yazmayı özledim. Instagram ı bu noktada daha aktif kullanıyorum ama blogumun yeri bambaşka...
I missed writing blog posts. I am slightly more active on instagram but my blog is  more precious for me.

Bugün sizlerle son zamanlarda yapmış olduğum alışverişlerimden bahsedeceğim.
Today's post will be about a new haul I made from a few stores.Nişan makyajımda kullanmayı çok istememe rağmen bir türlü bulamadığım Mac Brave ruju bulunca hemen aldım. Onunla birlikte Soar dudak kalemini ve Mac is Beauty koleksiyonundan Call The Hairdresser! adlı ruju da koleksiyonuma ekledim.
Mac Lip pencil-Soar: 41 TL
Mac rujlar: 55 TL
Although I tried every way to find Mac Brave lipstick for my engagement party, I failed. As Murphy always says, I found it after everything is over. With it I also bought Mac Soar Lippencil and Call The Hairdresser! lipstick from the collection Mac is Beauty.


Golden Rose markasının ojelerini çok başarılı buluyorum. Wow serisini ilk defa deneyeceğim. Dudak kalemi ise 53 numara. Maskarasını da ilk defa kullanacağım.
Fişini maalesef bulamadım ama aklımda kaldığı kadarıyla ojeler 1.95, maskara 10, dudak kalemi de 6 TL idi.
Golden Rose is a local drugstore brand which has great nailpolish collections. Lippencil and mascara will be my first time with this brand.

Gratis'e yeni gelen Baby Lips'in Electro serisinden Strike A Rose lipbalmını, uzun zaman arayıp bulamadığım yılın rengi olan Marsala yı likit rujuna taşıyan Pastel no: 19 u ve dudak kalemini çok sevdiğim Emily markasının no 201 ini almaktan kendimi alıkoyamadım.
Baby Lips: 6,90 TL
Emily Dudak Kalemi: 2,95TL
Pastel Likit ruj: 14,90 TL


Benim son zamanlarda aldıklarım bunlar. Hepsini kullanıp yeterince bir fikir edindikten sonra bloga yazısını mutlaka yazacağım.
Keyifli günler,

Seda

2 yorum:

  1. Ay ben o Call the Hairdresser'ı bulamadım mağazada, denemeden de almak istemediğim için kaldı. Neyse belki bir daha çıkar sonra başka bir koleksiyonda. Hepsini güle güle kullan balım:*

    YanıtlayınSil
  2. Ben de bulamadım balım ya, aklımda olsun görürsem sana da alırım ;)

    YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blogger tarafından desteklenmektedir.

© 2011 The Cup of Beauty, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena