8 Aralık 2014 Pazartesi

Revlon Colorstay Moisture Stain: 015 Barcelona Nights
Merhaba,
Bugünkü yazım ülkemizde olmayan Revlon markasının geçtiğimiz yaz piyasaya çıkardığı Moisture Stain serisinden 015 Barcelona Nights üzerine olacak.

Today I want to review Revlon Colorstay Moisture Stain in 015 Barcelona NightsBu seriyi ilk defa youtube makyaj gurularından Fleur De Force ve Tati de görüp çok merak etmiştim  zira ikisi de çok beğenerek takip ettiğim vloggerlardan. İmkanım olunca da denemek için 1 rengini sipariş verdim. Fleur de Force un bu seriyle ilgili blog yazısını buradan okuyabilirsiniz.

First heard about them from vloggers Fleur De Force and Glamlife Guru Tati, I knew I had to get my hands on. Fırçası geniş ve açılı olduğundan kullanım kolaylığı sağlıyor. Tarz ve yapı olarak YSL'in Glossy Stain lerine muadil olarak gösteriliyor, YSL i denemediğim için bu konuda bir karşılaştırma yapamayacağım.

Some calls it dupe for YSL Glossy Stains. In fact its shape and formula look similar.


Yapı olarak dudağı gerçekten kurutmuyor, oldukça opak ve kalıcılığı da yüksek. Biraz yapış yapış bir his verdiğini belirtmeliyim. En kötü yanı ise gün sonunda dudak kenarlarında müthiş bir birikme yapması. Dudağa eşit şekilde uygulaması da biraz zaman alıyor, sür-çık bir ürün değil maalesef.

It really didnt dry out my lips,is long lasting and has a great pigmentation. It feels sticky but the worst part is it collects up at both lipcorners at the end of the day.


Maalesef şekilsiz dudaklarım var..Açıkçası benim beklentimi karşılayan bir ürün olmadı. Stain olup dudağı kurutmaması güzel olsa da bir dudak ürünün dudak kenarında birikim yapmasına dayanamıyorum.
Sevgiler,
Seda


1 yorum:

  1. Merhaba canım, blogunu yeni keşfettim ve takibe aldım.
    Blogumda blog keşif etkinliği düzenliyorum. Blogunu tanıtmak ve
    yeni bloglar keşfetmek istersen bloguma beklerim. Sevgiler :)

    YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blogger tarafından desteklenmektedir.

© 2011 The Cup of Beauty, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena