3 Aralık 2014 Çarşamba

L'oréal Paris Color Riche L'ombre Pure Eyeshadows Review

Merhaba,

Bugünkü yazımın konusu geçtiğimiz ay gratis indirimden aldığım L'oréal Color Rich farlar.
 Today's post will be about my recent favourite mono eyeshadows by L'oréal.


Bu farları ilk önce yabancı vlogger lardan Amelia Liana'da duyup çok merak etmiştim. Ülkemize geldiğinden hiç haberim yoktu. İndirim zamanı görünce ve deneyip pigmentasyonuna hayran olunca  5 rengini seçtim.1 tanesini maalesef kasiyer kasada kırdı, elimde olan 4 tanesinin yorumlarını sizlerle paylaşacağım.

Heard about these eyeshadows from famous vlogger Amelia Liana, I had no idea if I could find it in my homeland, Turkey. Many brands such as Urban Decay, Tarte, Hourglass and many more are not launched here yet. The ones exist such as Maybelline do not bring the whole collection, reasonless. So much nagging, let's dig into the products..

Bu farlar sanırım toplam da 5 seriden oluşuyor: Nude, Smoky, Matte, Lumiere and  Chameleon. Elimdekiler Nude, Smoky ve Matte serisinden.
They come in mini ranges such as Nude, Smoky, Matte, Lumiere and  Chameleon. I had a chance to try 3 of them : Nude, Smoky and Matte.
Mat ve pigmentasyonu iyi olan bir far bulmak gerçekten zor. Bu serideki mat farlardan olan Breaking Nude bu bağlamda beni şaşırttı. Tebeşirimsi değil ve muhteşem bir pigmentasyona sahip. 

It has always been difficult to find a good matte eyeshadow with good pigmentation. From this matte range, Breaking Nude surprised me with its great pigmentation without chalkiness.

Farlar sanırım yeni bir teknoloji ile yapılmış, arkasındaki gel-infused ibaresinden ben bunu anladım. Preslenmiş far imajları var. Uzun süre kalıcı ve harika pigmentasyona sahipler. Yapıları biraz fazla yumuşak olmasına rağmen uygulama esnasında göz altına dökülme yapmaması da beni çok şaşırttı. Sadece kullanırken biraz daha özen göstermek lazım, en ufak bir düşüşte hemen dağılmaya meyilliler.

I think these are made with a brand new technology, in fact the term ''gel-infused'' sounds new and exciting to me. They remind me of pressed eyeshadows but with great pay-off and no fall out. Only down-side might be for clumpsy like me to treat them with carefullness, they can fall apart easily if dropped.

Gratis indiriminden %50 indirimle 15 tl ye aldığımı hatırlıyorum. Yılbaşı indiriminde bulabilirsem swatchlarına bakıp çok beğendiğim 2 rengini daha alacağım.

Bir başka yazıda görüşmek üzere,
Seda
3 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blogger tarafından desteklenmektedir.

© 2011 The Cup of Beauty, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena