9 Ekim 2014 Perşembe

Yurt dışı Kozmetik Alışverişi- Vivo Cosmetics

Merhaba,

İlk yazımda kısa bir süre önce yapmış olduğum kozmetik alışverişinden bahsetmek istedim. Vivo tıpkı MUA markası gibi İngiliz menşeli bir kozmetik firması. Ürünlerin fiyat aralığı da oldukça uygun.
My first blog post will be about a recent haul i made from Vivo cosmetics. I had never a chance to try their products before. After hearing about the 3 days limited shipping free opportunity, i gave my order.Neler aldığıma gelecek olursak, merak ettiğim ürünlerinden biri Urban Decay Naked palet e muadil olarak gösterilen Unprotected paleti ve markanın en çok övülen ürünlerinden olan tekli farlarından Goddess ve Mink.

I ordered the famous unprotected palette which is widely known as Urban Decay Naked dupe and 2 pearl eyeshadows Mink and Goddess.


Vivo Colour Block Eye Palette- Unprotected

26 sında verdiğim siparişim bayramında araya girmesiyle yaklaşık 12 günde elime ulaştı. Toplamda 7 pound tuttu. Maalesef elimize ulaşacağının hiç bir garantisi yok, daha önce elime ulaşamadan geri dönen paketlerim de oldu.
This haul costed 7 pounds which is a really good price considering the market.Henüz yeni elime geçtiği için ürünü yorumlamam pek doğru olmaz ama ilk izlenim olarak mat farlardan nefret ettiğimi, ışıltılı farlara ise bayıldığımı söylemeliyim.

I recently got these products so it is not right to give a proper review but for first impression i must say i hated the matte eyeshadows but loved the shimmering ones. 

Yakında daha detaylı bir biçimde yazılarını burada okuyabilirsiniz.

Soon will be a full review about them.

Sevgilerimle,

Seda0 yorum:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blogger tarafından desteklenmektedir.

© 2011 The Cup of Beauty, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena